ПОЗАШКІЛЛЯ - ЦЕ ОСОБЛИВА КРАЇНА, В ЯКІЙ НАРОДЖУЮТЬСЯ ТАЛАНТИ!
27 січня 2021 року о 10.00 на платформі Zoom згідно плану роботи Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, комунального закладу Сумської обласної ради - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася семінар-нарада для працівників органів управління освітою, які опікуються питаннями організації виховної роботи, позашкільної освіти, керівників закладів позашкільної освіти з теми «Формування сучасної регіональної системи позашкільної освіти завдання, виклики, зустрічний рух до кожної дитини».
Під час прямої трансляції кожен спікер і спікерка підсумовували пророблену роботу і окреслювали пріоритети на наступний період. До наради долучилися і педагогічні працівники Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради, вони, зокрема, мали змогу задати запитання щодо будь-якої озвученої теми.
У своєму виступі Тихенко Лариса Володимирівна, директор комунального закладу Сумської обласної ради - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю довела як і чим живе позашкільна освіта Сумщини, чого потребує та що пропонує дітям, особливо відмітила, що головною задачею є важливість забезпечити належні умови кожної дитини на здобуття позашкільної освіти, збереження контингенту вихованців закладів позашкільної освіти Сумщини.
Начальник управління Державної служби якості освіти у Сумській області Рябуха Алла Петрівна у своїй презентації розповіла про внутрішню систему забезпечення якості освіти у ЗПО, стратегію забезпечення якості освіти та її орієнтири, самооцінювання та критерії, правила і процедури оцінювання у закладах позашкільної освіти.
Позашкілля – це особлива країна, в якій народжуються та плекаються таланти. Саме тому цій захід став своєрідним підсумком роботи упродовж першого півріччя цього навчального року і довів, що позашкілля є невід’ємною ланкою у вихованні всебічно розвиненої особистості. Наше невпинне життя стрімко біжить, не залишаючи осторонь наших дітей. І щоб вони виросли всебічно розвинутими, педагоги-позашкільники виховують в них якості, які згодом вони можуть використовувати у своєму житті. Є безліч занять, які потім можуть змінитися на професію, або сформувати погляди на життя, смаки. Позашкілля — це друга школа для дитини, де вона вчиться та розвивається!
Підсумовуючи конструктивний діалог між учасниками семінару-наради, висновок один – позашкіллю Сумщини бути.
![](/_nw/12/s85827717.jpg)
![](/_nw/12/s95688410.jpg) |