Головна » 2021»Сентябрь»22 » Про підсумки Всеукраїнської акції-флешмобу «Україна назавжди» 2021
07:36
Про підсумки Всеукраїнської акції-флешмобу «Україна назавжди» 2021
ПРО ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ-ФЛЕШМОБУ "УКРАЇНА НАЗАВЖДИ"-2021
Завершено підведення підсумків Всеукраїнської акції – флешмобу “Україна назавжди” до Дня незалежності України.
Серед 800 відеороликів, які надійшли до Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, флешмоб вихованців Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради увійшов у перелік нагороджених.
Нагадаємо, що у 2019 році флешмоб ЦЕВ був визнаний найкращим та наймасовішим виступом у Всеукраїнській акції флешмобів до Дня Незалежності України «Україна назавжди!».
Відповідно до п. 256 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) наказу Міністерства освіти і науки України від 24 листопада 2020 року № 1452 “Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2021 рік”, до святкування 30-річчя Незалежності України Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді була проведена онлайн акція-флешмоб “Україна назавжди”.
В цьому році у флешмобі взяли участь орієнтовно 800 команд/осіб.
Наказом УДЦНПВ від 20 вересня 2021 року № 86-А “Про підсумки Всеукраїнської акції-флешмобу “Україна назавжди” вирішено нагородити учасників акції-флешмобу “Україна назавжди” онлайн грамотами УДЦНПВ, серед нагороджених ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТИ - ВІТАЄМО!
УДЦНПВ дякує всім хто долучився до акції та разом з ними відсвяткував 30-річчя Незалежності України.