ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ТА ОНЛАЙН НАВЧВННЯ У ЦЕНТРІ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154 та на виконання наказу Управління освіти №79-ОД від 12.03.2020. р. з метою збереження життя і здоров’я дітей та учнівської молоді
Вирішено:
- Запровадити з 12.03.2020 по 03.04.2020 в Центрі естетичного виховання карантин, заборонивши:
- відвідування закладу освіти її здобувачами;
- проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах.
У Центрі естетичного виховання Шосткинської міської ради проведені заходи з організації дистанційного та онлайн навчання під час карантину.
Керівникам гуртків доручено:
- З метою забезпечення віддаленого навчання вихованців на час призупинення навчання та забезпечення рівного доступу до якісної освіти організувати дистанційне навчання для вихованців творчих колективів Центру естетичного виховання.
- Керівникам творчих колективів забезпечити проведення навчальних занять з використанням сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій навчання, в онлайн-режимі та розміщення відповідної інформації на сайті закладу.
- Призначити відповідальним за впровадження інформаційно-телекомунікаційних засобів навчання методиста ЦЕВ Процюк О.В.
- Виконання керівниками гуртків навчальних планів і програм після нормалізації епідемічної ситуації провести за рахунок інтенсивності праці та ущільнення програмового матеріалу.
- Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом, і гострих респіраторних інфекцій.
- При підготовці до зайнять дотримуватися НАКАЗУ МОН від 25.04.2013 № 466 «Про затвердження Положення про дистанційне навчання»
- Керівникам гуртків для комунікації з вихованцями використовувати соціальні сеті у тому рахунку ФБ, сайт ЦЕВ, особисті сторінки та блоги колективів та керівників гурткової роботи ЦЕВ.
К зверненню Світлани Разломової, керівника театрального колективу «Дзеркало» до своїх вихованців приєдналися всі керівники ЦЕВ, бо воно актуальне до всіх нас:
Дорогі діти і батьки! До ситуації, що склалася в країні і світі поставимося філософськи - нашим дітям дано час для напрацювання навичок самостійності. Рекомендую скласти з дітьми план-максимум на три тижні і плани-мінімум на кожен день. Де ви пропишете:
- що дитина повинна вивчити за шкільною програмою. Скільки часу в день вона зобов'язана приділити навчанню.
- що повинен прочитати. Список літератури.
- які навички та вміння він повинен напрацювати.
Наприклад:
- для дівчаток - навчитися готувати якісь страви, в'язати, шити, малювати (картини по Чилам);
- хлопчикам - може щось майструвати або спробувати поремонтувати;
- прибирання ніхто не відміняв;
- залучайте до роботи на городі, квіти, вирощування зелені на підвіконнях;
- перекладіть на дитину частину відповідальності по догляду за домашніми тваринами;
- і обов'язково вільний час на вулиці.
Я в свою чергу, по можливості, буду організовувати відеоконференції, щоб не забути тексти, а також буду пропонувати читати п'єси, щоб вибрати репертуар на наступний навчальний рік.
Бережімо себе і діток!
Пам'ятаємо - запорука успіхів дітей в правильності організації вільного часу, в успішності батьків і гарному настрої!
Знайте: "І це пройде!"
Саме у дистанційному форматі починають працювати всі творчі колективи Шосткинського ЦЕВ. Задіяні максимальні можливості ІТ – технологій, різноманітні цифрові платформи для спілкування з вихованцями. Керівники дають завдання, які діти опрацьовують. Те, що роблять вони це з – задоволенням доводить «зворотній зв'язок». Вихованці надсилають керівникам відео та фото своїх робот. І це доводить, що вимушена форма роботи, приносить свої позитивні плоди – діти дійсно працюють, керівники продовжують розвиватися, опановуючи нові концепції роботи у форс – мажорних обставинах.
Ми все переможемо! Епідемічна ситуація, що склалася в Україні і в усьому світі, обов’язково матиме своє завершення. А всі ми – колективи ЦЕВ, його керівники та батьки вихованців, вийдемо з неї з гідністю, об’єднавшись навколо улюбленої справи.
|