QUIZ "БЕРЕЖИ СЕБЕ" - ВІКТОРИНА З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності продовжується в Центре естетичного виховання. Вихованці народного художнього колективу театру «Дзеркало» (кер. С.Разломова) стали учасниками Квізу «Бережи себе»
Основною метою заходу є покращення знань вихованців з дотримання правил безпечної поведінки, виховування почуття відповідальності за власне здоров’я і здоров’я оточуючих.
Діти зіграли в цікаву гру «Знайди правильну відповідь», вибираючи їх за допомогою літер. Вони повторили правила дорожнього руху, основні правила поведінки в небезпечних ситуаціях, під час пожежі, витоку газу, коли дитина сама вдома та на вулиці. Запам’ятали телефони служб порятунку, відгадували загадки про транспорт, розв’язували кросворд «Обережно на дорозі!».
Головна мета заходу досягнута. Діти розширили свої знання про основи безпеки життєдіяльності, про різного роду надзвичайні ситуацій та правила поведінки під час їх виникнення, про безпеку у повсякденному житті. Сподіваємося, що ці знання додадуть впевненості дітлахам і захистять їх життя в потрібний час.
![](/_nw/13/s57777457.jpg) |