РІЗДВЯНІ РОЗВАГИ У "ШАРМІ"
Виховний захід про традиції свят новорічно-різдвяного циклу: Різдва Христового, Василія Великого, Хрещення Господнього відбувся у народному художньому колективі – студії сучасного танцю «ШАРМ».
Виховання серед юних вихованців ЦЕВ, милосердя, поваги до традицій свого народу, шанобливого ставлення до історичних та культурних пам’яток – одна з важливих функцій роботи керівників гуртків Центру естетичного виховання. Саме з такою метою у творчому колективі пройшов захід пізнавального характеру - урок народознавства "Від Різдва до Йордана".
Дітям розповіли про історію, традиції Різдвяних свят та Хрещення в Україні і Києві: Святий Вечір, Віфлеємську Зірку, що вказала Волхвам шлях до новонародженого Христа; святкування Різдва, Собору Пресвятої Богородиці, Хрещення Господнє та про добрі традиції веселих колядок, вертепів.
Вся зустріч пройшла цікаво, живо, в інтерактивній формі.
В кінці уроку всі присутні мали можливість спробувати смачну кутю.
![](/_nw/11/s05152735.jpg)
![](/_nw/11/s27699927.jpg) |