ШОСТКА ПРИЄДНАЛАСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОЇ АКЦІЇ "ОЗЕЛЕНЕННЯ ПЛАНЕТИ - 2021"
Масштабна акція з висадки дерев відбулася у Шостці 10 квітня. В цей же день дерева висадили і в інших містах України, а також в інших країнах. Ініціатором міжнародної екологічної акції стала Україна.
— Минулого року було висаджено мільйон дерев по всій Україні. Цього року проєкт вже набув всесвітнього масштабу, до нас долучається ще 100 країн світу.
Активісти учнівського самоврядування "Лідер" Центру естетичного виховання долучились до учасників акції озеленення Шостки в рамках проекту Greening the Planet.
Місія проєкту “Озеленення Планети”, висадити 100 000 000 дерев по всій планеті. Відновити екосистему Землі. Об’єднати людей планети. Змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи.
#Позашкілля_Сумщини_екопростір_для_дитини #ЦЕВ #Шостка
![](/_nw/12/s75232662.jpg)
![](/_nw/12/s52877805.jpg)
![](/_nw/12/s83633625.jpg) |