У межах обласного форуму педагогічних працівників закладів позашкільної освіти та з метою формування позитивного іміджу закладів позашкільної освіти, презентації різних аспектів розвитку позашкільної освіти в громадах відбувається фестиваль творчих презентацій «Різні, творчі, креативні – презентуєм позашкілля».
Учасниками фестивалю є вихованці дитячих творчих об’єднань закладів позашкільної освіти.
Для участі у фестивалі кожен заклад позашкільної освіти готує відеоматеріал, у якому висвітлюються напрями діяльності, творчий потенціал закладу, цікаві форми роботи, досягнення педагогів і вихованців, проблеми щодо створення у закладі належних умов для реалізації права
дітей на вільний вибір навчально-творчої діяльності у сфері вільного часу.
Шосткинський центр естетичного виховання підготував своє бачення розповіді про заклад. Наша відеорозповідь отримала назву «Шлях успішної дитини». Як вийшло – оцінювати глядачам та всім, хто не байдужий до подальшого розвитку позашкільної освіти. Дивіться, підтримуйте Шосткинський ЦЕВ «лайками», пишіть відгуки.