"СЮРПРИЗ" ЗОЛОТИЙ ЧЕМПІОН "ART DANCE" 2019
Вітаємо золотих чемпіонів, вихованців народного хореографічного ансамблю танцю «СЮРПРИЗ» Центру естетичного виховання Шосткінської міської ради (керівники Віра та Василь Тіхоновські), ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «ART DANCE» 2019.
«ART DANCE» чемпіонат України з хореографічного мистецтва - це масштабний чемпіонат, який об'єднує близько 15000 танцюристів!!! Організатори зібрали талановитих і амбіційних танцюристів на одній сцені для того, щоб визначити хто з них кращий.
На сцені - представники різних жанрів і стилів: від класичних і народних танців до сучасних і вуличних напрямків.
Вік конкурсантів - від 4 років. Всі вони змагаються в різних вікових категоріях та номінаціях. Учасники виступають колективами від 8 учасників і соло. Орієнтовна техніка виконання, зображення композиції танцю, сценічна культура та видовищність виступу - ось головні догми проекту «ART DANCE»!
Змагання проходять в 7-ми відбіркових турах по всій Україні. Колективи, які у відбірковому турі отримали звання золотого чемпіона проходять в грандіозний фінал, де борються за призовий фонд у сумі 140000 UAH.
Сьогодні на столичній сцені наші вихованці перемогли і стали золотими чемпіонами. Щиро вітаємо та бажаємо вибороти головний приз на фіналі чемпіонату, якій відбудеться 11.05.2019 у м. Київ.
|