СЬОГОДНІ У ЦЕВ ВІДБУЛАСЯ ПЕДАГОГІЧНА НАРАДА
На педагогічній нараді були присутні всі педагогічні працівники ЦЕВ та розглянуті наступні питання, а саме:
1. Закінчення карантину та методи подальшої профілактики простудних захворювань серед вихованців та педагогів ЦЕВ.
2. Підготовка творчих колективів до заходів по підтвердженню та присвоєнню почесних звань: «Народний та Зразковий художній колектив»
3. Самоосвіта та підвищення кваліфікації педагогів
4. Підсумки проведення конкурсу-огляду з охорони праці.
5. План роботи по проведенню масових заходів з національно-патріотичного виховання, «Роль масових заходів у системі національного виховання».
6. Робота психолога та керівників гуртків з дітьми пільгового контингенту
7. Комплексний аналіз успішності вихованців за І півріччя 2019-2020 н.р.
Наприкінці обговорення порядку денного, заступник директора з виховної роботи А. Висоцька зазначила, що всі виховні заходи слід спрямувати на виховання моральних цінностей і норм, естетичних ідеалів, на глибоке вивчення історії свого міста, рідної мови, пам’яток культури, коріння свого народу як складової народу, пісенно-поетичної спадщини, традицій та звичаїв, проведення заходів благодійного напряму, як фактор виховання молоді.
Педагог-організатор В. Федоренко нагадала про заходи до «Дня Героїв Небесної Сотні» та «Міжнародного дня рідної мови» запросила усіх приєднатися до проведення заходів.
Підвів підсумки педагогічної ради директор ЦЕВ - В. Кисельов, який зазначив, що враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції тощо.
Отже, навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.
![](/_nw/11/s55823461.jpg)
![](/_nw/11/s96398170.jpg) |