СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ ДО ШКОЛИ РАННЬОГО РОЗВИТКУ "ДЖЕРЕЛЬЦЕ"
Зима – чарівна пора року. Дуже красиво, коли надворі ясна морозна погода та падає сніг. На вікнах з’являються вигадливі малюнки, дерева вдягають чарівне вбрання. Все навкруги стає білим, здається, що ти потрапив у зимову казку.
Взимку дуже багато свят. Одне з найулюбленіших зимових свят - це свято СВЯТОГО Миколая. Вночі всім слухняним діткам Святий Миколай приносить подаруночки, а не слухняним– різочку. Так ось і вихованці школи раннього розвитку «Джерельце» Центру естетичного виховання дочекались на Святого Миколая в надії, що він теж їх порадує. Адже цілий рік вони були слухняними, ввічливими, чемними, уважними один до одного.
Коли замерзла річка, і став біленьким гай,
Іде у темну нічку, на землю Миколай
Від хати і до хати, снігами через лід.
Спішить, спішить завзято всіх привітати всіх!
У шапці невидимці у теплім кожушку,
Несе усім гостинці в чарівному мішку
Святий Миколай привітав всіх дітей зі святом. А дошкільнята порадували гостя танцями, піснями, віршами. Навіть Святий Миколай не втримався і танцював, грав, співав разом з дітьми.
Свято пройшло весело і цікаво. Всі діти отримали солодощі від Святого Миколая.
Нехай Святий Миколай несе до кожної хатини мир і щастя у родину!
![](/_nw/13/s66532087.jpg)
![](/_nw/13/s49314212.jpg) |