"ЛЮБИСТОК" - ЗНОВУ КОНКУРС, ЗНОВУ "ГРАН-ПРІ"
Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України» проводиться з метою розкриття таланту, індивідуальності та творчого потенціалу дітей та молоді України і світу, відкриття яскравих особистостей. Для кожної дитини участь у фестивалі є справжнім випробуванням творчих сил, але організатори впевнені, що талант, відданість та віра допоможуть всім учасникам у конкурсі. Цей проект дає високу оцінку досягненням учасників та надихає на нові звершення у мистецтві, допомагає молодим талантам звершувати кроки до мети та до здійснення мрії, даючи шанс кожному показати чи випробувати свої можливості та здібності на великій сцені.
Нещодавно відбувся дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс “Талановиті діти України” в номінаціях “хореографія”, “інструментальна музика”, “вокальне мистецтво” та “художнє читання”. В конкурсі взяли участь і вихованці народного фольклорного ансамблю «Любисток» Центру естетичного виховання під керівництвом Тетяни Стегайло, заслуженого працівника культури України. Колектив виступив в двох номінаціях та за рішенням журі став абсолютним переможцем дистанційного фестивалю-конкурсу "Талановиті Діти України".
На фестивалі було представлено майже 30 колективів з усієї України, але не дивлячись на жорстоку боротьбу шосткинці не повернулися з пустими руками, отримали «Гран-прі», особисті дипломи, медалі та запрошення на нові фестивалі. Керівник колективу отримала Подяку від організаторів та Сертифікат про пройдені майстер класи з вокалу, акторства та хореографії.
Щиро радіємо успіхам наших вихованців, для яких, можливо, це перший крок до великого творчого майбутнього. Сьогодні вони навчаються в Центрі естетичного виховання – завтра прославляють Україну!
Переможцям же бажаємо натхнення та подальших успіхів!
![](/_nw/11/s15297791.jpg)
![](/_nw/11/s77257742.jpg)
![](/_nw/11/s09501265.jpg)
![](/_nw/11/s46884130.jpg) |