ВИХОВАНЦІ ЦЕВ КРАЩІ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ "TURK ART FEST"
В часи складної епідеоміологічної ситуації з’явилося багато перешкод для міжнародного спілкування та культурного обміну. Саме тому, при інтенсивному розвитку інтернет-технологій з’являються все нові й нові можливості для демонстрації своїх талантів. Дистанційний фестиваль дозволив подолати не лише географічні, а й матеріальні бар’єри. Організаційний комітет проекту фестивалів «Квітуча Україна» запопронував нову можливість участі у Міжнародному конкурсі незалежно від віку і місця проживання.
4 жовтня вихованці Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради скористалися такою можливістю і взяли участь у International online festival -contest of children`s and youth arts Turk Art Fest та отримали перемогу.
Вихованки «Зразкового художнього колективу» майстерня «Бісероплетіння» (керівник Світлана Коновалова) завоювали:
- Гран-прі - Цегельник Вікторія (стала кращою в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»)
- п'ять перших місць (Капкова Аліна, Дарія Бреус, Маргарита Рассохіна, Анна Мазнєва, Соколик Карина).
Вихованки гуртка «Світ іграшки та сувенірів» (керівник Світлана Коновалова) отримали:
- I місце - Московко Арина
- II місце - Кеня Валерія
Вихованки гуртка «Ткацтво» (керівник Неля Якименко) також взяли участь у конкурсі, як результат:
- І місце - Дорош Вероніка (гобелени)
- ІІ місце – Шлюєва Елізавета (ткацтво, гобелени, пояси)
Оцінку робіт учасників конкурсу здійснило міжнародне журі, яке склалось оргкомітетом фестивалю з відомих артистів, педагогів творчих дисциплін, режисерів, керівників творчих колективів, діячів культури і мистецтва, організаторів міжнародних фестивалів у Словаччині, Чехії, Угорщині, Австрії, Македонії, Хорватії, Болгарії та Чорногорії.
ЩИРО ВІТАЄМО переможців премії Гран-прі Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу "Turk Art Fest 2020"!
Нагадуємо, що переможці Гран-прі отримають сертифікати на БЕЗКОШТОВНУ участь в міжнародних фестивалях-конкурсах а також сертифікати знижок на міжнародні фестивалі-конкурси в 2021 році в Болгарію, Грецію, Угорщину, Черногорію згідно положенню.
Вітаємо керівників колективів; СВІТЛАНУ КОНОВАЛОВУ вихованці якої на цьому фестивалі здобули ГРАН ПРІ та 6 нагород 1 і 2 місце., та НЕЛЮ ЯКІМЕНКО вихованці якої здобули дві нагороди 1 та 2 місце.
Бажаємо нашим вихованцям та їх керівникам успіхів в усіх починаннях і відмінного настрою!
Не відмовляйся від своєї мрії!
![](/_nw/11/s22413570.jpg)
![](/_nw/11/s37139350.jpg)
![](/_nw/11/s05818790.jpg)
![](/_nw/11/s56235240.jpg)
![](/_nw/11/s57560722.jpg)
![](/_nw/11/s62557781.jpg)
![](/_nw/11/s86185437.jpg) |