Головна » 2021»Декабрь»30 » Творчі колективи Декоративно-ужиткового напряму ЦЕВ вітають всіх з Новорічними та Різдвяними святами
12:41
Творчі колективи Декоративно-ужиткового напряму ЦЕВ вітають всіх з Новорічними та Різдвяними святами
ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО НАПРЯМУ ВІТАЮТЬ ВСІХ З НОВОРІЧНИМИ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ
Новорічна магія захоплює і дітей, і дорослих! Велика пухнаста ялинка, прикрашена скляними іграшками і шарудливою мішурою, всюди запах мандарин і кориці, за вікном падають пухнасті сніжинки. Чи це не справжнє диво?
А от вихованці відділу декоративно – ужиткового мистецтва Шосткинського центру естетичного виховання вірять не тільки у магію Діда Мороза, а ще й у свій талант.
Їх талановиті ручки створюють неймовірної краси дива. Ви побачите їх у другій частині новорічно – різдвяного проекту Шосткинського ЦЕВ «New Year Fest!»!