У ЦЕВ ПЕРЕВІРИЛИ ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ
25 жовтня відбудуться чергові вибори до місцевих рад. Про безпеку виборчих дільниць, де буде проходити голосування, дбають вже зараз. Як повідомляє 2-й Державний пожежно-рятувальний загін управління ГСЧС в Сумській області, вже другий тиждень рятувальники проводять позапланові перевірки, в ході яких звертають увагу на наявність первинних засобів для гасіння пожежі, пожежних виходів, планів евакуації, стан електромережі, електрообладнання, знань пожежної безпеки і дій в разі виникнення надзвичайної ситуації. Також контролюють наявність пожежних гідрантів або інших джерел води біля установ, де розташовуються виборчі дільниці.
29 вересня така перевірка пройшла в Центрі естетичного виховання Шосткинської міської ради. Також рятувальники провели додатковий протипожежний інструктаж з працівниками ЦЕВ, де будуть працювати виборчі дільниці та вручили тематичні пам'ятки для попередження надзвичайних подій під час виборчого процесу.
Зазначена робота пройшла в плановому режимі, значних порушень не виявлено.
![](/_nw/11/s85677223.jpg) |