ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ «МАРАФОНУ НОВОРІЧНИХ СПРАВ»
З 21 по 30 грудня в Центрі естетичного виховання Шосткинської міської ради пройшов «МАРАФОН НОВОРІЧНИХ СПРАВ» (провела культорганізатор ЦЕВ Наталія Ганюшина). Впродовж 10 днів на всіх бажаючих чекали творчі та цікаві креативні завдання, а фото виконаних робіт викладали в коментарях марафону. Цікаві майстер-класи, вирізання різноманітних сніжинок, селфі з казковим героєм, створення власного оригінального новорічного костюму, оригамі «Новорічна шкарпетка з кошеням», написання листа Дідові Морозу, створення малюнків за допомогою клею та манки «Морозні візерунки», фото біля міської ялинки та багато іншого чекало на юних обдарувань. Батьки учасників завзято підтримували, надихали та допомогли своїм дітям.
Учасниками марафону стали не тільки шосткинські дітлахи, а й малеча з Сум та Чернігова.
Церемонія нагородження була весела та драйвова, У фойє дітей зустрічали Сніговик та Сніжний Ангел. Хлопчики та дівчатка танцювали, грали в цікаві ігри, а потім отримали чудові призи та солодкі подарунки.
Долучайтеся до конкурсів, марафонів, акцій Центру естетичного виховання. З нами весело, забавно, пізнавально, захоплююче.
![](/_nw/12/s76030405.jpg)
![](/_nw/12/s06161643.jpg) |