Головна » 2020 » Февраль » 20 » У ЦЕВі змагалися у «Чудо - шашки».
19:49
У ЦЕВі змагалися у «Чудо - шашки».

У ЦЕВІ ЗМАГАЛИСЯ У "ЧУДО-ШАШКИ"

В центрі «Зірка» Центру естетичного виховання відбулися командні змагання Шосткинської громади з шашок серед школярів "Чудо-шашки". У турнірі брали участь команди шкіл в складі 3 хлопчиків і 1 дівчинки у віці до 12 років.

Переможцем змагань стала команда гімназії в складі Олега Кошарного, Данила Козлова, Максима Баранника і Марії Кісельковой.

Друге місце зайняла команда ліцею-інтернату спортивного профілю в складі якої грали Тимур Якименко, Ярослав Левченко, Денис Кравченко і Валерія Зуєва.

Третьою стала школа № 7, в команді якої грали Савелій Браславець, Родіон Загуменний, Дар'я Мещенінец і Мирослава Іванова.

Призери та переможеці були нагороджені грамотами та медалями, міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Переглядів: 719 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1