ГОЛОДОМОР 1932-1933 РОКІВ. МИ ПАМ'ЯТАЄМО!
У гуртках Центру естетичного виховання Шосткинської Територіальної громади вшановували пам'ять жертв голодомору 1932-1933 років, який відзначається в Україні 27 листопада.
Керівник гуртка «Ткацтво» С. Макаренко на базі Миронівського НВК провів годину спілкування «Україна Голодомор Пам’ятаємо» під час якої, вихованці створили мапу пам’яті.
У гуртку «Талановиті пальчики» на базі Клишківського НВК, керівник С. Долиняк провела комплексне заняття з соціально - морального розвитку та аплікації на тему "Зерно надії". Метою заняття було ознайомити дітей з трагедією українського народу - Голодомором, виховувати щирі людські співчуття до трагічної долі рідного народу.
Вихованці гуртка «Юний художник» керівник Г. Ілліна на базі Клишківського НВК створили куточок пам’яті «Голодомор ` 33. Україна пам’ятає…».
«Голодомор 1932–33 років, який забрав життя понад 7 000 000 людей — це страшна частина родинної історії майже кожного сучасного українця. Кожну хвилину від штучного голоду помирало 26 людей. Зникали не лише сім’ї, а й цілі села...».
Завтра, вихованці ЦЕВ та всі не байдужі можуть долучитися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» о 16.00 годині на загальнонаціональній хвилині мовчання, яку традиційно запалюють у пам’ять про жахливу трагедію українського народу.
![](/_nw/13/s27705176.jpg)
![](/_nw/13/s26877842.jpg)
![](/_nw/13/s91398147.jpg) |