Головна » 2020»Июнь»13 » У Шостці створюють єдиний в області дитячій онлайн-табір
07:11
У Шостці створюють єдиний в області дитячій онлайн-табір
ЦЕВ ЗАПРОШУЄ ДІТЛАХІВ ДО ОНЛАЙН-ТАБОРУ «KINDER DRIVE CAMP»
Пропонуємо Вашій увазі ненудні канікули!
Центр естетичного виховання «Юність» вирішив креативно урізноманітнити дозвілля малечі. Тут створюють єдиний в області дитячій онлайн-табір «KINDER DRIVE CAMP».
Ваші діти сидять вдома?
Їм нема чим зайняти свій мозок?
І поки Ви стурбовані тим, чим нагодувати своїх малюків на сніданок, обід і вечерю, вони безцільно блукають на просторах інтернету, зустрічаючи часом навіть сумнівної користі контент?
У зв'язку з введенням карантину в країні, багатьом дитячим таборам довелося відмовитися від проведення своїх програм на весняних канікулах 2020 в їх звичному режимі.
Такі вимушені заходи дали життя новому явищу, як Онлайн-табір.
Не важливо в якому ти місті, навіть не виходячи з дому, діти зможуть класно, весело, а головне з користю провести весняні канікули 2020.
Величезна кількість мотиваційних завдань, онлайн-квестів, онлайн майстер-класів, старих та нових друзів, найулюбленіших вожатих і, звичайно ж, це відмінний порятунок від нудьги! І ніякий коронавірус не стане перешкодою, і не зіпсує дітям весняні канікули!
Що таке онлайн-табори і їх "+"?
Це все ті ж табори, але в режимі онлайн. Завдяки онлайн-платформам, які пропонують організатори, дитина зможе вибрати для себе той напрямок, який їй подобається. В режимі онлайн поспілкуватися з однолітками, вожатими, пройти онлайн-квести або майстер-класи та багато іншого. Також це може бути просто доступ до якісного та корисного контенту.
Ідея створити дитячий онлайн-табір виникла у цевівців у зв’язку з карантинними обмеженнями. "Нам самим це все цікаво, бо це робиться вперше. Тому ми зараз готуємо відео. Аналізуємо, що подобається дітям", - говорить керівник зразкового театрального колективу «Дзеркало» Світлана Разломова.
Онлайн-табір є єдиним на всю Сумщину. Працюватиме в одну зміну з 15 по 23 червня. Прямі ефіри проходитимуть в Фейсбуці та Інстаграмі. Таким чином можна залучити якомога більше малечі. Це може бути дітвора не тільки міста Шостки, а й нашого району і взагалі зі всієї області.
Кожен день у таборі буде тематичним.
Кожного дня учасники будуть виконувати завдання та отримувати бонусні лайки. Володарі найбільшої їх кількості отримають подарунки.
23 червня ми сподіваємось, що вже дозволять збір учасників і ми плануємо зробити закриття онлайн-табору в офлайн режимі. На дітвору буде чекати дуже багато сюрпризів. Це: фарби холлі, шоу мильних бульбашок, шоу диму, а головне - буде спільний яскравий флеш-моб, - розповідає заступник директора центру естетичного виховання Анжела Висоцька.
Елементи рухів флеш-мобу діти вивчать безпосередньо під час роботи онлайн-табору. Він буде під китайську мелодію кококе.
Плюси онлайн-таборів:
безпечно - скажімо "СТОП" коронавірус;
той самий улюблений табір в затишній домашній обстановці;
використовуємо гаджет корисно;
знайомство з новими друзями;
цікава інтерактивна програма;
великий обсяг корисного матеріалу;
нові навички.
Зареєструватись до табору можна за телефоном: +380993528355