У "СВТЛОМУ" ЗАСНІЖИЛО!
Пінна вечірка - це феєричне подія, яка набирає все більшої популярності з кожним роком в Україні. Крім того, це наймодніше розвага Європи. Кажуть, що перші подібні заходи стали проводитися на початку XXI століття на популярному клубному курорті на острові Ібіца, потім пінна "епідемія" поширилася по всьому світу!
Пінне шоу - це незабутнє видовище, яке сподобається дорослим і дітям. Завдяки незабутній атмосфері, створюваної піною, люди щиро веселяться і безтурботно танцюють.
Сьогодні в спекотний літній день пінна вечірка організована на відкритому повітрі в форматі Open-air, на танцювальному майданчику ДОТ «Світлий». Пінна дискотека - це те, що безсумнівно порадувало наших світлян, вожаті теж не залишалися осторонь а запалювали разом з дітьми на танцполі.
Захід залишив найкращі враження!
Всі присутні біли задоволені. Пінне шоу - це море радості, позитивних емоцій, відмінний настрій і чудова дискотека.
Діти щиро дякують організаторам за чудове шоу.
Фотозвіт
![](/_nw/12/s79540250.jpg) |