Головна » 2022»Апрель»16 » Участь фольклорного ансамблю "Любисток" Шосткинського ЦЕВ у проєкті чудової фотографині Олени Єрмоленко.
17:35
Участь фольклорного ансамблю "Любисток" Шосткинського ЦЕВ у проєкті чудової фотографині Олени Єрмоленко.
УЧАСТЬ ФОЛЬКЛОРНОГО АНСАБЛЮ "ЛЮБИСТОК" У ПРОЕКТІ ФОТОГРАВИНІ ОЛЕНИ ЄРМОЛЕНКО
Ми з України!
Участь фольклорного ансамблю"Любисток" Шосткинського ЦЕВ у проєкті чудової фотографині Олени Єрмоленко.Зібрані кошти з фотосесій всіх бажаючих в українському автентичному образі підуть на потреби збройних сил України.
Українське національне вбрання- це наша історія, культура,яка надихає, дає сили та віру! Зібрані вихованцями "Любистка"в фольклорних експедиціях по селах Сумщини, традиційні костюми завжди були окрасою та невід'ємною частиною фольклорних свят,обрядів під час виступів колективу, а також візитівкою на Міжнародних фестивалях та конкурсах. Це неповторна краса,наш український оберіг!