УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ У ТАБОРІ "СВІТЛИЙ"
30 липня відбулося урочисте закриття другої табірної зміни оздоровлення дітей у ДОТ «Світлий». Протягом двох змін у таборі було оздоровлено 404 дитини. Вони провели у ньому по 14 незабутніх днів. Директор табору М. Герасименко, та старша вожата А. Висоцька, спільно зі своєю професійною та досвідченою командою, організували неймовірно насичену, змістовну та дуже цікаву програму перебування дітей у таборі. Ігри, квести, подорожі, вивчення англійської мови та кодінгу, а також п’ятиразове збалансоване харчування сприяли оздоровленню відпочиваючих.
Кожного дня на дітей чекали різноманітні заходи: походи до лісу, зустрічі з пожежниками та працівниками поліції; були проведені “Спортивний” та “Піратський” квести, спортивні естафети, відкриття Малих Олімпійських ігор; ігрові програми та шоу “Х фактор”, “Найрозумніший свілянин”, «День Нептуна», «Пінна вечірка» та ін., були обрані Містер та Міс табору,
Уся зміна проходила у ритмі танцю під керівництвом досвідчених вожатих-танцюристів, від яких усі в захваті. На урочистому закритті діти спільно зі своїми наставниками продемонстрували майстерні та синхронні танцювальні рухи, які вони вивчали протягом усієї зміни. А пісні на англійської мові та танок у виконанні вихователів табору, разом з роботом «Верні» зібраним під час занять з кодінгу, став справжньою родзинкою заходу.
Свято прощання зі зміною табору було яскравим, веселим і водночас трішки сумним, адже завжди не хочеться прощатися з чимось насправді хорошим.
Діти задоволені відпочинком та оздоровленням. Щасливі, сповнені сил та незабутніх вражень, вони будуть довго пам’ятати про все цікаве, що відбувалося у таборі і обов’язково захотять повернутися до табору у наступному році.
Фотозвіт
![](/_nw/12/s24597656.jpg) |