В ЦЕНТРІ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРОЙШОВ "ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ"
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
В центрі естетичного виховання пройшов «Тиждень безпеки дорожнього руху», метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати.
У рамках цих заходів вихованці зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Мальва" (керівник Михайличенко Т. В.), діти дізналися, наскільки важливо сьогодні дотримуватися правил дорожнього руху, берегти себе та оточуючих і у вигляді малюнків розповіли про основні правила дорожнього руху
Дякуємо всім вихованцям за цікаві, творчі роботи і активну участь, і сподіваємось, що дороги стануть безпечнішими, а учасники дорожнього руху – уважнішими та ввічливішими!
![](/_nw/12/s32712188.jpg) |