ПЕДАГОГИ ЦЕВ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ ДО ДНЯ ПОЗАШКІЛЬНИКА
23 працівника Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради долучилися до online конференції за напрямом: «Позашкільна освіта у розвитку держав».
25-26 вересня 2020 року пройшла VІ Міжнародна науково-практична online конференція «Наукова еліта у розвитку держав» (лист Міністерства освіти і науки України від 18.08.2020 р. №6/1005-20). Конференція відбулася відповідно до Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2020 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2019 р. № 1489 (зі змінами від 30.01.2020 р. № 108). Конференція об’єднала понад 1000 учасників з України і 10 держав світу, усіх стейкхолдерів освіти і науки.
Міжнародна конференція «Наукова еліта у розвитку держав» має свою славетну історію:
Вперше конференція була проведена у 2010 р. і завжди єднала навколо важливих питань, є площадкою для розширення міжнародного співробітництва. За роки проведення участь у ній брало понад 2тис. учасників.
2020 рік для конференції відзначився 2-ма особливостями – проведенням онлайн і найбільший колом учасників.
Основною метою заходу стало обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, розширення міжнародного партнерства. У конференції взяло участь понад 1000 учасників – представники законодавчої і виконавчої влади, науково-педагогічні і педагогічні працівники закладів освіти, вчені, ЗМІ, громадськість України та інших країн. Одне з ключових питань, яке розглядається на конференції – це наукова еліта і позашкільна освіта.
У рамках конференції відбулося:
• Відзначення 25 вересня Дня позашкілля. Основна мета свята – День Позашкілля – це привернення уваги до позашкільної освіти, захисту прав та інтересів на позашкілля, навчання дітей у закладах позашкільної освіти, презентація прогресивних ідей і досвіду у сфері позашкільної освіти на всеукраїнському і міжнародному рівні, її розвитку.
• Пленарні та панельні дискусії конференції за напрямами:
Напрям 1. Позашкільна освіта у розвитку держав.
Напрям 2. Наукова еліта і соціально-гуманітарний розвиток держав.
Напрям 3. Наукова еліта і економіко-правовий розвиток держав.
Напрям 4.Наукова еліта і туристсько-краєзнавчий та екологічний розвиток держав.
Напрям 5. Наукова еліта і Мала академія наук України.
Дякуємо за можливість долучитися до освітнього процесу і підвищити рівень знань. Було дуже змістовно, цікаво та корисно.
![](/_nw/11/s98060715.jpg)
![](/_nw/11/15955669.jpg)
![](/_nw/11/s44855722.jpg)
![](/_nw/11/s91957408.jpg)
![](/_nw/11/s41633515.jpg)
![](/_nw/11/s20305950.jpg) |