"ДЖЕРЕЛЬЦЕ" НА "КОЗАЦЬКОМУ РОДОСЛАВІ"
Вихованці "Народного художнього колективу ансамблю народного танцю "Джерельце" були запрошені до участі в Всеукраїнському фестивалі "Козацький родослав" з нагоди 362-і річниці перемоги війська гетьмана Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року, який відбувся в селі Шаповалівка 10.07.2021 року.
Хлопці і дівчата - веселі та кмітливі, дружелюбні та невгамовні, надзвичайно обдаровані діти. Не зважаючи на період канікул із задоволенням прийняли участь у даному заході і гідно представили колектив поважній публіці.
У концертній програмі приймали участь талановиті діти хореографічних колективів з різних міст:
- Зразковий хореографічний колектив «Мрія», місто Конотоп - керівник Анна Юрченко;
- Хореографічний колектив «АРТЕС» та Анастасія Оверченко, місто Ромни - керівник Ліна Ткаченко.
- «Народний художній колектив» Ансамбль народного танцю «ДЖЕРЕЛЬЦЕ», місто Шостка - керівники Людмила Маковець та Яна Трет’як; За відгуками глядачів хореографічні номери у виконанні "Джерельця" стали справжньою родзинкою свята. Організатори свята відзначили, що участь у вищезазначеному заході ансамблю народного танцю «Джерельце» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради прикрасила хореографічний батл «Танцювальний оберіг».
Вихованці, батьки і керівники колективу висловлюють подяку за запрошення взяти участь у даному заході організаторам фестивалю, теплий привітний прийом, отримання великої кількісті овацій, що залишило яскраві спогади.
До нових зустрічей на концертних площадках Сумщини.
![](/_nw/12/s16436547.jpg)
![](/_nw/12/s62282429.jpg)
![](/_nw/12/s00725116.jpg) |