ЦЕВ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В ЗАСІДІННІ ОБЛАСНОЇ ШКОЛИ "ЛІДЕР"
11 листопада у форматі онлайн відбулося засідання обласної школи «Лідер», до участі в якій долучилися і лідери учнівського самоврядування ЦЕВ: Кунцевська Тетяна, Шиман Карина та Самусь Тетяна.
Лук’янова Аліса та Єретин Валерій (представники Сумської обласної ради старшокласників) поспілкувалися з своїми ровесниками на тему «Агенти змін – це я і ти», а Крючкова Євгенія запропонувала спілкування в межах модуля «Психотехніка спілкування в молодіжному колі».
Для активу учнівського самоврядування було проведено тренінгові заняття: «Проєктні технології, як інструмент удосконалення життя», «Відповідальне лідерство».
Лідери учнівського самоврядування закладів освіти поділилися своїм досвідом роботи над проєктами яких вони працюють останній рік та їх реалізацією.
Для координаторів учнівського самоврядування Скорик Валентина Миколаївна, завідувач організаційно-масового відділу ОЦПО та РТМ провела семінарське заняття «Ораторська майстерність та спічрайтінг у роботі сучасного педагога.
![](/_nw/12/s74816965.jpg) |