ВИХОВАНЦІ "ДЖЕРЕЛЬЦЯ" ВИСТУПИЛИ НА V МІЖНАРОДНОМУ ОСІННЬОМУ ФЕСТИВАЛІ В ТУРЕЧЧИНІ
Щороку, 29 жовтня у сонячній Туреччині велике державне свято - День республіки Туреччини (тур. Cumhuriyet bayramı — Джумхуріет Байрами).
Вихованці "Джерельця" на протязі двох днів 28-29 жовтня 2021 року приймали участь у V Міжнародному осінньому фестивалі (V international Autumn Festival), присвяченому дню Туреччини в Стародавньому місті Сіде.
Неймовірні дійства, які відбувалися під час свята, відмінні від нашої країни, залишили велику кількість приємних вражень, емоцій, нових знайомств з колективами Туреччини, Ірану, Грузії та України.
Участь у святкових заходах гостинної Туреччини, ознайомлення з культурою країни, яка має дуже сильні традиції - це велика честь для нашого колективу "Джерельце".
Веселі і запальні українські народні танці підкорювали іноземну сцену, вітали турецький народ зі святом та представляли неньку Україну з багатою культурою, незламним духом та твердою волею.
![](/_nw/12/s64204249.jpg)
![](/_nw/12/s94455932.jpg)
![](/_nw/12/s63737414.jpg) |