"ЗІРКИ ЛАГІДНОЇ КРАЇНИ" ЖИВУТЬ У ШОСТЦІ
Днями на електрону пошту ЦЕВ надійшов лист: «Шановні колеги, закінчився дистанційний Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Зірки лагідної країни», наповнений яскравими дитячими талантами з усієї України та дружних країн. Дякуємо за участь та за підтримку заходів Благодійного Фонду Злагода та оргкомітету «Злагодафест». Вітаємо з нагородами.
Завдяки фестивальному руху Благодійного фонду “Злагода” виявлено чисельну кількість талановитих дітей. Фестиваль прийняв понад 1500 учасників з 16 областей України
Всім вам на вашу адресу нової пошти згідно вашої заявки були відправлені посилки з вашими дипломами та нагородами. Згідно звіту нової пошти всі посилки прибули до вас на ваші відділення нової пошти і вже чекають вас !!
Чекаємо всіх вас на наших наступних фестивалях талантів!
До нової зустрічі!»
В останній декаді червня, у м. Запоріжжя, відбувся дистанційний міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "Зірки лагідної країни". В номінації "Народні майстри" взяли участь вихованці гуртка «Художня вишивка» Центру естетичного виховання та стали його ПЕРЕМОЖЦЯМІ!
Дуплик Ульяна та Самкова Євгенія отримали Дипломи лауреатів 1 ступеня, а Наталія Буцик, керівник колективу, нагороджена Подякою за збереження і розвиток культури регіонів України, творчі здобутки, відданість обраній справі, злагоджену спільну діяльність, спрямовану на розвиток талановитих дітей та обдарованої молоді.
Культурна освіта Шостки багатогранна та невичерпна і це ще раз довели вихованці Центру естетичного виховання – учасники фестивалю «Зірки Лагідної країни».
Талановиті педагоги-митці ЦЕВ навчають дітей сприймати світ в яскравих барвах та творчому погляду на життя. Викладачі ЦЕВ спрямовують свою роботу на емоційний, креативний та інтелектуальний розвиток дитини.
Бажаємо творчих успіхів та перемог!
![](/_nw/11/s53696404.jpg)
![](/_nw/11/s66158802.jpg) |