21 листопада день гідності та свободи: Згідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України про відзначення Дня Гідності і Свободи в 2020 році, а також з урахуванням карантинних обмежень, встановлених Кабінетом Міністрів України, Шосткинський центр естетичного виховання вирішив не залишатися осторонь цієї важливої дати.
Цей відеоролик, створений вихованцями гуртків ЦЕВ, їх керівниками розвиває почуття національної самосвідомості, формує почуття єдності, усвідомлення себе справжнім українцем.
Наші діти розшифровують поняття «гідність» і співають про цінності людського життя, які роблять його багатогранним, плідним і корисним для рідної держави.