ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Ярослава Демиденко і Анастасія Наришкіна, вихованки студії образотворчого мистецтва "Мальва" Центру естетичного виховання м. Шостка, презентували результати своїх науково-дослідницьких робіт у м. Суми і отримали ІІІ місця. Дівчата досліджували творчість нашого славетного земляка Пантелеймона Куліша.
В цьому році 47 учнів нашого міста представили 53 конкурсні роботи (в минулому році - 45 учнів, 48 робіт) в 33 секціях. За підсумками конкурсу команда Шостки завоювала 29 призових місць: 10 - перших, 10 - других, 9 - третє.
Кращі результати продемонстрували учні ШУВК: сш I-II ступенів-ліцей. У числі ліцеїстів 14 призерів.
Триває формування команди, яка представить Сумську область на III (фінальному) етапі конкурсу.
Ось і ілюстрації Анастасії Наришкіної до повісті П.Куліша "Огняний змій".
![](/_nw/11/s11056881.jpg)
![](/_nw/11/s73422558.jpg) |