Сріблиться сніг за вікном і тонкий голосок хуртовини вже затягнув свій мелодійний спів про майбутні чудеса новорічної ночі, а це означає, що скоро життя кожного стане трішки краще. Нехай чари і магія і увірвуться у Ваше життя під бій курантів і змінять його на краще. Нехай наступаючий рік буде добрий і ніжний, не допустить помилок минулого і, вступивши у свої права, закриє двері для образ і розчарувань, залишивши їх позаду без єдиного шансу на повторення у майбутньому.
Шосткинський центр естетичного виховання наполегливо працював цього складного року, провів його у пошуках нових і цікавих форм роботи. Цією відеопрограмою «Новорічна фантазія» ми звітуємо про наші досягнення, вітаємо всіх з Новим роком і Різдвом Христовим і даруємо творчі подарунки.
Прощавай, 2020! Привіт, 2021 – рік здійснення мрій і втілення в життя всіх заповітних бажань! Перше бажання у Новому 2021 році ви можете здійснити дуже просто з 24 грудня 2020 року по 02 січня 2021 року: