ЦЕВ: У ТАЛАНОВИТИХ КЕРІВНИКІВ - ТАЛАНОВИТІ ДІТИ!
Прийнявши участь у фестивалях та конкурсах талановиті виконавці, солісти та ансамблі, мають прекрасну нагоду донести свою творчість до широкої аудиторії. Практика проведення дистанційних фестивалів у країнах Європи та ближнього зарубіжжя показала, що це зручна ефективна форма участі, яка надає рівні шанси КОЖНОМУ виявити себе, свої таланти!
Участь у таких фестивалях-конкурсах дозволяє подолати географічні та матеріальні перешкоди; охопити широке коло глядачів бо виступ побачать тисячі користувачів інтернету!
Я иду по городу родному.
Наслаждаясь жизнью, я живу
Я бегу по городу и слышу
Город Мой, как я тебя люблю.
Я смотрю на улицы родные
На дома, на скверы, на шоссе.
Город милый, здравствуй, ты красивый.
Сердце радуется волшебной красоте.
В воздухе витает запах счастья.
Хочется бежать и танцевать.
В парке на скамейке до рассвета
Утро раннее с тобой встречать.
Я люблю мой город весною.
Когда так красиво все цветёт
Я желаю тебе, мой город
Процветания и новых сверхвысот!!!
(Ірина Домащенко)
Домащенко Ірина Вікторівна, керівник та творчий натхненник народної студії сучасного танцю «ШАРМ» Центру естетичного виховання стала учасником Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановитий Я». Вона гідно представила своє рідне місто, ставши ПЕРЕМОЖЦЕМ зі своїм циклом віршів, як автор. Представивши їх у номінації література s поезія «Дорослі 24+».
Підводячи підсумки заходу Всеволод Сучков, голова журі, відзначив неабиякий талант учасників цьогорічного фестивалю та звернув увагу, що учасники фестивалю виконують дуже важливу місію – мистецько-просвітницьку, збагачують українське культурне насліддя та додав, що в поезії Ірини Вікторівни образ і ліричний підтекст твору створений за рахунок лаконічних авторських засобів, надовго залишається у пам’яті читача. Чіткий ритм і щирі роздуми автора, роблять цикл віршів легким і доступним для читання і розуміння. Побажав подальших творчих успіхів.
Конкурс-фестиваль «Талановитий Я» відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України.
Вітаємо Ірину Вікторівну із перемогою та бажаємо нових досягнень.
![](/_nw/11/s83071478.jpg)
Не відстають від керівників й наші вихованці; За підсумками І відбіркового туру Міжнародного багатожанрового телефестивалю «Поціловані Богом» вихованка Шосткинського фольклорного ансамблю «Любисток» Олеся Сочан в номінації «Художнє читання» зайняла І місце.
У категорії учасників 4-7 років Олеся впевнено і емоційно прочитала твір «Я - Українка». Журі високо оцінило талановито розкритий емоціями, жестами, мімікою, рухами образ дочки-українки, яка тішиться своєю Батьківщиною, її красою, багатогранністю. Також організатори відзначили вдало доповнений образ колоритом стилізованого українського одягу, в якому виступила Олеся.
Крім нагороди за зайняте перше місце, Олесю Сочан запросили взяти участь в гала-концерті фестивалю, який відбудеться на березі Чорного моря в Херсонській області. Телефестиваль проводиться в два етапи, завершується Гала-концертом та нагородженням переможців.
Телефестиваль, який цьогоріч відбувся в режимі онлайн, проводиться за підтримки Творчої спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України”.
Керівника народного фольклорного колективу «Любисток», в якому займається Олеся, Тетяну Стегайло організатори телефестивалю відзначили подякою за сумлінну працю, розвиток і популяризацію музичного мистецтва серед дітей та молоді, високий професійний рівень підготовки учнів до участі в фестивалі. До речі, Тетяна Анатоліївна, є членом спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України” та їй присвоєно почесне звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».
ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!
![](/_nw/11/s97277337.jpg) |