«ОСТРІВ ЗЛАГОДИ» - ПРИНІС ЧЕРГОВУ НАГОРОДУ ДЛЯ ВИХОВАНКИ ЦЕВ
Вихованці ЦЕВ продовжують збирати найвищі нагороди творчих конкурсів.
У місті Запоріжжя в рамках творчого проекту «Зі Злагодою у серці, з Україною у душі!», за підтримки Уряду Республіки Болгарії, відбувся ДИСТАНЦІЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ОСТРІВ ЗЛАГОДИ» Положення про конкурс затверджено: президентом БО Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода» Богомоловою О. М., в конкурсі приймали участь дитячі та юнацькі творчі, танцювальні, вокально - хорові, театральні, музичні, циркові колективи, солісти і народні майстрі:
В номінації «Народні майстрі» на конкурсі Диплом лауреата першого ступеня отримала вихованка гуртка «Килимарство» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради ДОРОШ ВЕРОНІКА ( керівник Неля Якименко)
Вітаємо з перемогою!
![](/_nw/11/s53051050.jpg)
![](/_nw/11/s69525437.jpg) |