ВИХОВАНЦІ "ШАРМУ" ЗДОБУЛИ ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ
У м. Київ за підтримки Міністерства освіти України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації відбувся Всеукраїнський дистанційний конкурс «Талановитий Я».
Мета фестивалю-конкурсу – це надання допомоги талановитій творчій молоді, та сприяння реалізації програм національно культурного розвитку.
Всеукраїнський дистанційний конкурс «Талановитий Я» відкриває нові можливості для всіх творчих колективів і окремих виконавців, незалежно від віку і місця проживання.
Практика проведення дистанційних фестивалів у країнах Європи та ближнього зарубіжжя показала, що це зручна ефективна форма участі, яка надає рівні шанси КОЖНОМУ виявити себе, свої таланти!
Участь у фестивалі-конкурсі дозволяє подолати географічні та матеріальні перешкоди; охопити широке коло глядачів; ваш виступ побачать тисячі користувачів інтернету!
13 травня вихованці «Народного художнього колективу» студії сучасного танцю «ШАРМ» Центру естетичного виховання з хореографічною картинкою "Веселі жабенятка" здобули Диплом І ступеня у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «Талановитий Я»
Фестиваль був організований БФ "Наш слід" за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України. Всі учасники отримали медалі та дипломами. Керівники колективу Ірина Домащенко та Олена Хохол - Подяки від організаторів конкурсу та детальну рецензію на представлений на конкурс номер.. Володарем спеціальної Подяки став Центр естетичного виховання за вагомий особистий внесок у розвиток музично-естетичного виховання підростаючого покоління і збереження національної культури.
Вітаємо з перемогою та бажаємо подальшого творчого й професійного зростання!
![](/_nw/11/s30996276.jpg)
![](/_nw/11/s22593505.jpg) |