ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС НАРОДНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ "НАТХНЕННЯ ХОРТИЦІ"
Українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Позашкільним навчальним закладом «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради Запорізької області було проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії «Натхнення Хортиці» (дистанційний формат).
Участь у заході взяли 31 хореографічний колектив з десяти регіонів України.
Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії «Натхнення Хортиці» проводиться з метою подальшого розвитку жанру народної хореографії та удосконалення танцювальної культури; збереження національних традицій українського народного танцю; пропаганди хореографічного національного мистецтва народів світу; виявлення яскравих хореографів, виконавців і колективів; налагодження творчих стосунків між учасниками фестивалю.
Переможців оцінювали за наступними критеріями:
- художній рівень постановки – драматургія та режисура танцю;
- відповідність музики і хореографії;
- чистота виконання, чіткість малюнку і технічна майстерність;
- виразність, емоційність, динаміка виконання та атмосфера танцю;
- автентична відповідність до хореографічної лексики, костюму, сценографії;
- сценічна культура;
- оригінальність сценічного твору.
Серед переможців конкурсу «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Джерельце» Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський міський центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області (керівники Маковець Л.С., Трет’як Я.С.), який у ІІ віковій категорії здобув ІІ місце.
Вітаємо з перемогою.
![](/_nw/11/s86793067.jpg) |