Сьогодні, 14 жовтня, обнялися в одне ціле голубе небо і золоте колосся пшениці – така вона, наша ненька Україна! Вона горда від того, що виховує людей, здатних об’єднатися у боротьбі за її єдність і незалежність, здатних захистити її кордони.
Саме таким виховують майбутнє покоління педагоги Шосткинського центру естетичного виховання. Вихованці ЦЕВ зростають мужніми, відважними, людьми, які цінують внесок сучасних героїв – борців за добро та справедливість.
Україна відзначає потрійне свято – Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.
Ми щиро вітаємо УСІХ ЗАХІСНИКІВ УКРАЇНИ, всю дружню родину ЦЕВ та бажаємо любити свій народ, свою землю, яка є найкращою у світі! Нехай сьогоднішнє свято послужить зціленню і відродженню наших душ!