ОНЛАЙН ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ У ЦЕНТРІ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться. Саме з великою метою – пам’ятати, Шосткинський центр естетичного виховання на сторінках соціальної мережі Фейсбук започаткував акцію – флешмоб #цев_моя_родина_памятає_про_війну.
Участь у заході беруть усі бажаючі (переважно це вихованці творчих колективів закладу), надіславши своє оповідання про ветерана.
Вже декілька тижнів поспіль, щоденно з хештегом #ХХ_днів_до_перемоги публікуються оповідання про ветеранів, героїв, родичів вихованців ЦЕВ. Їх головна теза - ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для всіх була Велика Вітчизняна війна. І ніколи не забудемо, що саме завдяки ветеранам ми живемо у сонячній Україні.
Упродовж марафону Перемоги, у рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на нашому сайті та сторінках у Фейсбук з архіву ЦЕВ будуть представлені:
Ми бажаємо всім приємного перегляду і гарних спогадів!!!
Зверніть увагу на те, що щоденно на сторінках наших колективів у ФБ проводяться різноманітні челенджі, демонструються відео версії концертів, вистав за участі наших вихованців, презентуються фільми на будь який смак і уподобання. На наших сторінках і сайті ви обов'язково знайдете собі заняття або розвагу до душі.
Загалом, в умовах карантину творчі колективи ЦЕВ беруть активну участь в Онлайн фестивалях та конкурсах і отримують призови місця.
Керівники творчих колективів, крім щоденного дистанційного навчання, регулярно і з успіхом беруть участь у вебінарах, онлайн – семінарах тощо.
Залишайтеся з ЦЕВ. З нами весело та креативно!
![](/_nw/11/s59562962.jpg)
![](/_nw/11/s99925343.jpg)
![](/_nw/11/s46167583.jpg) |