"STREAM-ОСВІТА ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ТА МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ"
18 листопада 2021 року в онлайн форматі на платформі Zoom відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогів закладів позашкільної освіти області, які працюють з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку, з теми «STREAM-освіта дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в закладах позашкільної освіти».
Педагоги обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю детально зупинилися на таких важливих питаннях:
- Робота творчих об’єднань початкового навчального рівня з упровадження технологій STEM-освіти: сучасні тенденції, ефективні практики.
- Реалізація STEAM-технологій у закладах позашкільної освіти.
- Інтегрований підхід у розвитку творчих здібностей вихованців
(з досвіду роботи школи раннього творчого розвитку «Світлячок»).
- Особливості організації освітньої діяльності з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку за змішаною формою навчання.
- Емоційний інтелект дітей, можливості його розвитку засобами позашкільної освіти.
Поділилися досвідом роботи і Тетяна Дорошенко, заступник директора Конотопського центру дитячої та юнацької творчості з теми: «STREAM-освіта дошкільнят».
Долучилися до методичного об’єднання і педагогічні працівники Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області, які працюють з вихованцями дошкільного та молодшого шкільного віку. STREAM-освіта - це новий підхід до розвитку, виховання й навчання дітей. Така освіта формує у дітей нестандартне мислення, викликає бажання самостійно мислити, пізнавати світ та робити відкриття. Сучасні вихованці - відкриті, розкуті, комунікабельні. Педагогу, розвиваючи здібності, обдарованість дитини, вкрай важливо спрямувати їх у правильне річище - на користь добра.
Дякуємо організаторам та виступаючим за змістовну, корисну інформацію та новий отриманий досвід.
![](/_nw/13/s06322060.jpg) |