ЗАВЕРШУЄМО ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці дітей до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Життєве необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.
Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведенні в закладах позашкільної освіти профілактичних заходів. Одним з таких заходів є «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».
У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування у вихованців свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед дітей; розвиток життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя.
Окрім інтерактивної гри-заняття «Безпека у спілкуванні зі свійськими та дикими тваринами»(Школа раннього розвитку «Джерельце» ) та Квізу «Бережи себе» (театр «Дзеркало»), на цьому тижні для вихованців студії образотворчого мистецтва «Мальва»(кер. Т.Михайличенко) був проведений конкурс малюнків «НС очима дітей». Тематика малюнків охопила широке коло питань безпеки: коронавірус, поведінка на воді, дорожній рух, зимова небезпека та інше. Діти активно долучилися до конкурсу. Малюнки вийшли цікавими, яскравими, інформативними.
Радимо усім, великим і маленьким дотримуватись правил безпечної поведінки та берегти своє здоров’я.
|