ЖІНКА - НАЙЧАРІВНИШЕ ТВОРІННЯ ЗЕМЛІ! СВІТ МАЄ ЗНАТИ СВОЇХ ГЕРОЇНЬ!
Напередодні 8 Березня вихованці Центру естетичного виховання надіслали в зону ООС посилку з подарунками для жінок, які несуть службу на Сході України. Діти разом з керівниками підготували вітальні листівки, сувеніри, листи, малюнки та обереги виготовлені вихованцями Центру естетичного виховання власноруч для Жінок - Захисників України.
«Щиро віримо, що вони грітимуть серце та додаватимуть життєвих сил нашим захисницям!» - говорять діти.
Вихованці ЦЕВ разом зі своїми керівниками висловлюють свою повагу та подяку усім захисникам, що боронять та боронили кордони нашої Батьківщини у її східних регіонах. І мова йдеться не лише про мужніх чоловіків, адже серед тих, хто захищає наш спокій, є й тендітні дівчата, жінки, перед сміливістю яких ми схиляємо голови».
Діти впевнені, що захисники України – це ті, для кого поняття честь, гідність, витримка і відповідальність не просто слова. Це ті, хто готовий в будь-яку хвилину стати на захист своєї родини, народу і своєї країни, але і вони будучи надзвичайно мужніми і сильними потребують нашої підтримки та уваги!
«Ми щиро дякуємо нашим бійцям за подвиг, мужність та героїзм!», – підсумовують наші вихованці. Не забувають вони й про своїх рідних матусь та бабусь, їм також готуються подарунки, як виготовлені власноруч, так і творчі.
Зі святом любі жінки!
|