ВОКАЛЬНО-ТАНЦЮВАЛЬНЕ РОЗМАЇТТЯ УКРАЇНИ
Початок літа для вихованців Центру – це не лише прекрасна пора року, але й час підведення підсумків за рік. А тому саме цієї пори всі творчі колективи нашого закладу демонструють свої здобутки і дарують усім шанувальникам дитячої творчості чудові концерти.
24 червня на головній сцені міста у рамках естафети важливих справ позашкілля Сумщини «30 років – 30 кроків», присвяченої 30-річчю незалежності України, відбувся звітний концерт художніх колективів Центру естетичного виховання – народного фольклорного ансамблю «Любисток» (керівник – Заслужений працівник культури України – Тетяна Стегайло) та ансамблю народного танцю «Джерельце» (керівники – Заслужений працівник культури України Людмила Маковець та Яна Третьяк).
Українська пісня та український танець нероздільні, саме це об`єднує ці колективи: давня дружба, спільні творчі проекти, творчі подорожі на фестивалі, конкурси в Україні та за кордоном, а ще безмежна любов до нашої Батьківщини та традицій нашого народу.
В цей чудовий літній вечір протягом двох годин колективи дарували містянам чудові та яскраві номери та вкотре продемонстрували глядачам самобутній колорит та атмосферу різнобарвного народно-театралізованого дійства.
Присутні на заході батьки й друзі та просто мешканці міста, підтримували учасників гучними оплесками. Глядачі подякували учасникам творчого звіту за подароване свято схвальними відгуками, бажаючи нових творчих досягнень і натхнення.
Висловлюємо подяку талановитим учасникам художньої самодіяльності та їх керівникам!
Колективи ЦЕВ відзвітували і запрошують всіх охочих приєднатися до дитячих свят радості, натхнення і краси!
#ПозашкілляСумщини_30_років_незалежностіУкраїни
Фотозвіт
|